Світлодіодна стрічка де вигідно купити в Харкові?

Главная / Світлодіодна стрічка де вигідно купити в Харкові?

З’явилася не так давно на ринках України гнучка стрічка з LED джерелами світла стала улюбленим фаворитом дизайнерів, рекламних менеджерів і бізнесменів. З її допомогою можна ефектно підкреслити архітектурні елементи будівель, реалізувати будь-які ідеї в ландшафтному освітленні. Світлодіодна стрічка купити в Харкові, яку можна для будь-якого дизайнерського втілення в інтер’єрі створить особливу атмосферу в домі, зробивши його затишним і одночасно оригінальним. Завдяки стрічці можна будь-показати товар у вигідному світлі і залучити покупця, підвищити впізнаваність бренду, звернути увагу на рекламний щит і вивіску кафе.

светодиодная лента

Світлодіодна стрічка – види

Світлодіодна стрічка являє собою гнучку самоклеющуюся смужку з розташованими в ряд світлодіодами різного світіння, потужності і яскравості, буває трьох типів – відкрита, полугерметичная і герметична вологозахищена.

Відкрита LED смужка з класом захисту IP 20-33 призначена для сухих приміщень.

Вироби з індексом захисту IP 65 мають частковий захист від вологи (залиті силіконом тільки з одного боку), можуть використовуватися в місцях з високою вологістю без прямого попадання води.

Вологозахищена герметизированная стрічка зі ступенем захисту IP 66-67 надійно захищена від попадання вологи, тому може застосовуватися в зовнішній підсвічуванню.

LED стрічка в Харкові – сфера застосування

Сфера застосування світловий смужки з LED елементами широка і різноманітна. LED стрічка в Харкові, її яскраві вогники здатні скрасити зимові сірі будні, викликаючи відчуття казки навіть у дорослого.

Використовуючи світлодіодне підсвічування в інтер’єрі можна досягти незвичайних ефектів. Тільки уявіть – ви заходите увечері в кімнату, а прозора органза підсвічується м’яким пастельним світлом, створюючи відчуття нереальності, або переливається загадковим прохолодним відтінком. Підсвічування світлодіодами м’яких меблів, вигідно підкреслить оббивку, підсвічування тумбочок або ніш у узголів’я ліжка створить затишну, романтичну атмосферу.

Все частіше стали використовуватися LED смужки у висвітленні ландшафту – з їхньою допомогою підкреслюються деталі ландшафтної архітектури, садові скульптури, рідкісні види кущів і дерев.

Світлодіодна стрічка в Харкові широко використовується в тюнингу автомобілів. З її допомогою підсвічуються багажник, колісні диски, бардачок, створити контурну підсвічування по всьому периметру авто.

Світлодіоди є незамінним елементом інфраструктури в містах. З їх допомогою можна привернути увагу до пам’ятників архітектури, скульптур та інших об’єктів мистецтва. Архітектурне підсвічування фасадів будівель стане оригінальною прикрасою міських вулиць, створить відчуття затишку, підніме настрій перехожим.

Ознайомитися з характеристиками і придбати світлодіодну стрічку можна в інтернет магазині Ledstorm. Вас приємно здивує широкий асортимент та вигідні ціни. Телефонуйте і оформляйте замовлення в будь-який час.

 

Добавить комментарий

Скопировать